Kreatywność a technologia - zajęcia w ramach projektu Kompetentni uczniowie

Trenerzy SocialSky, Maciek Myśliwiec i Marcin Gołąbek, pracowali z uczniami XIII LO nad zasadami kreatywnej komunikacji, od pomysłu, grupy docelowej po dobór narzędzi.

Omawiali platformy komunikacyjne, na których obecni są uczniowie, zalety i wady takiej komunikacji oraz różnice w korzystaniu w różnych grupach wiekowych. Analizowali proces tworzenia komunikatu oraz w procesie burzy mózgów przygotowywali pomysły projektowe. Wykorzystywali metody burzy mózgów, technikę tworzenia kreatywnych rozwiązań Walta Disneya i metodę akwarium. A wszystko to w ramach projektu Kompetentni uczniowie.

Data opublikowania: 24.05.2018